Stażysta w dziale marketingu i rozwoju produktów

Zadania
  • tworzenie i realizacja strategii marketingu internetowego w zakresie promocji marki
  • tworzenie „marketingu treści” w temacie marek i produktów
  • opracowywanie opisów produktów oraz edycja na stronie www w różnych wersjach językowych
  • administracja stron www
  • opracowywanie treści w social mediach (Instagram, Pinterest, Facebook)

Wymagania
  • umiejętność swobodnego poruszania się w środowisku internetowym
  • wiedza nt. aktualnych trendów, narzędzi, praktyk  stosowanych w marketingu internetowym
  • znajomość narzędzi wspierający sprzedaż i analitykę e-commerce
  • umiejętność swobodnego pisania/ redagowania tekstów
  • czynna znajomość j. angielskiego
  • kreatywność, zdolność analitycznego myślenia, inicjatywa i samodzielność

 Miejsce pracy
  • Dział Marketingu i rozwoju produktów w Krakowie, ul. Korbońskiego 14C

Firma oferuje
  • ciekawą, kreatywną pracę dla pasjonatów tematyki marketing , preferujących „zadaniowy” styl pracy,  absolwentów lub studentów wydziału marketingu
  • możliwość rozwoju , zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o staż , z możliwością  przedłużenia współpracy
  • przyjazne i kreatywne środowisko pracy
Aplikacje prosimy przesyłać  na adres: rekrutacjaDM@excellent.com.pl

KOORDYNATOR ZLECEŃ INWESTYCYJNYCH

Zakres obowiązków
• koordynowanie realizacji zleceń inwestycyjnych w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz, m.in.: opracowywanie ofert i kalkulacji, współpraca z projektantami w zakresie opracowywania projektu wnętrz, nadzór  nad firmami wykonawczymi w zakresie terminowości i jakości wykonywanych prac, kontrola i rozliczanie kosztów zlecenia
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z partnerami biznesowymi
• współpraca z deweloperami, projektantami, podwykonawcami
• pozyskiwanie  nowych firm podwykonawczych oraz  zleceń inwestycyjnych

Wymagania
• wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub wykończenia /wyposażenia wnętrz
• umiejętność zarządzania projektami
• umiejętność zarządzania pracą podwykonawców
• zdolności  komunikacyjne oraz umiejętność utrzymywania długotrwałych relacji  handlowych
• dobra znajomość programów : Microsoft Excel, Word;

Dział Sprzedaży Inwestycyjnej w Krakowie, ul.S. Korbońskiego 14C (Centrum Handlowe „Zakopianka”)

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności
• niezbędne narzędzia pracy, m. innymi samochód służbowy, laptop
• ciekawą, różnorodną tematycznie pracę dedykowaną kandydatom wyróżniającym się zdolnościami organizacyjnymi oraz samodzielnością
• przyjazne środowisko pracy
• karty multisport, wyjazdy integracyjne

Aplikacje prosimy przesyłać  na adres: rekrutacja@excellent.com.pl .